Organizatorem KONGRESU EKSPORTU SPOŻYWCZEGO jest firma Fischer Trading Group Spółka z o.o. – wydawca anglojęzycznego magazynu „Food from Poland” oraz ogólnopolskiego miesięcznika „Hurt & Detal”.


 

 

Food from Poland to anglojęzyczne czasopismo dedykowane profesjonalistom z branży FMCG. Wydawane jest od
2009 roku. Tytuł jest dostępny podczas prestiżowych wydarzeń oraz międzynarodowych targów branżowych takich jak: ISM i ANUGA w Kolonii, IFE w Londynie, PLMA w Amsterdamie, PRODEXPO w Moskwie, czy SIAL w Paryżu.

Pismo jest doskonałym przewodnikiem dla osób pragnących nawiązać lub poszerzyć kontakty z polskimi producentami z branży FMCG.

 

 

 


 

Hurt & Detal, to ukazujący się od 2006 roku miesięcznik prasy handlowej, poruszający tematykę handlu oraz produktów rynku FMCG. Czasopismo ukazuje się w nakładzie 70.000 egz. i co miesiąc jest dostarczane do sklepów detalicznych o profilu spożywczo-przemysłowym, drogerii, sklepów monopolowych oraz do placówek handlu hurtowego na terenie całej Polski.

 

 

 


Wydawnictwo jest organizatorem konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, który jest jednym z najważniejszych – cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w maju 2011 roku.

„Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” – to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal. Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Konkurs przebiega pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska.

 


Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o.
ul. Bagno 2 lok. 218
00-112 Warszawa
e-mail: redakcja@ftgroup.pl
NIP:712 290 97 55
REGON:432738352
Prezes Zarządu: Tomasz Pańczyk
e-mail: t.panczyk@ftgroup.pl